RU

ДАІ: Чиновники Львівської області вкрай недбало очищають дороги

18.03.2013, 14:05
ДАІ: Чиновники Львівської області вкрай недбало очищають дороги - Фото
Дорожники на заході України перекидають сніг з однієї смуги дороги на іншу

Як повідомляє прес-служба ДАІ, у Державтоінспекції наголошують, що чиновники дорожньо-комунальних організацій Львівської області "вкрай недбало поставилися до виконання своїх обов'язків і не прийняли достатніх заходів з ліквідації наслідків негоди, зокрема, усунення ожеледі на дорогах". В результаті на окремих ділянках доріг області виникли труднощі і затримки в русі транспорту.

"У період з 17-го березня до 8 години ранку 18-го березня на автодорозі Київ-Чоп посипальна техніка з пісочно-соляною сумішшю була відсутня. А посипання дорожнього покриття здійснювалася щебеневим відсівом без технічної солі, що є грубим порушенням технології ліквідації ожеледиці", - підкреслили в ДАІ.

За результатами виявлених порушень лише протягом трьох днів співробітники Державтоінспекції Львівської області склали 21 протокол про адміністративні правопорушення на керівників дорожньо-комунальних підприємств, в тому числі 5 - за недоліки в утриманні автодороги Київ-Чоп на ділянці між Львовом та Бродами. Інформація про незадовільне утримання вулично-дорожньої мережі спрямована у Львівську обласну державну адміністрацію та обласну прокуратуру.

Нагадаємо, в Укравтодорі сьогодні повідомили, що "завдяки активізації зусиль дорожніх підприємств протягом 16-17 березня вдалося відновити проїзд до 399 населених пунктів Львівської області, 300 - Тернопільської, 231 - Волинській, 65 - Івано-Франківської і 61 Рівненської". На даний момент все ще утруднений проїзд до 84 населених пунктів Львівської області і 69 Волинської.

Раніше в інтернеті з'явилося відео, яке демонструє рівень організації ліквідації наслідків негоди на заході України. На відеоролику показано, як на одній з трас під час очищення дорожнього полотна від снігу дорожні робітники перекидають сніг з однієї смуги дороги на іншу, при цьому  "обстрілюют" сніговими брилами зустрічні автомобілі.


Відео: YouTube

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини