RU

ДАІ зможе фіксувати перевищення швидкості за 1,5 км

30.12.2010, 17:03

Консорціум "ЄДАПС" представив ДАІ МВС України програмний комплекс для автоматизованого оформлення даних про порушення швидкісного режиму автомобілями.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "ЄДАПС", презентація комплексу для ДАІ МВС України відбулася на контрольно-пропускному пункті "Биковня", який знаходиться на в'їзді до Києва з боку Броварів. Зазначається, що система "Електронний протокол" значно скорочує час оформлення порушення, до 6-7 хвилин проти 15-20 хвилин (при ручному оформленні порушень Правил дорожнього руху на паперовому бланку).

"Електронний протокол" розроблений для візуалізації даних радарного комплексу "Арена" і автоматичного складання і друку електронних протоколів про перевищення швидкості і відповідних протоколів замість ручного заповнення паперових бланків, як це робиться зараз.

Радарний комплекс "Арена" фіксує перевищення швидкості транспортним засобом не біля самого поста ДАІ, а на відстані від нього (радіус дії - до 1,5 км). Фіксація швидкості проводиться за допомогою лазера. Також в комплексі передбачено фотографування автомобілів. Зображення машин, що перевищили припустиму швидкість, за допомогою радіозв'язку передаються на комп'ютер, встановлений на контрольно-перепускному пункті автоінспекції. "Електронний протокол" дозволяє візуалізувати дані, що отримуються від радарного комплексу, автоматично формувати протокол про адміністративне правопорушення і відповідну постанову. До цього часу протокол про порушення швидкісного режиму руху транспортного засобу і постанова заповнюються вручну інспекторами ДАІ на паперових бланках.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини