ДАІ зможе фіксувати перевищення швидкості за 1,5 км

30.12.2010, 17:03

Консорціум "ЄДАПС" представив ДАІ МВС України програмний комплекс для автоматизованого оформлення даних про порушення швидкісного режиму автомобілями.

Як повідомили ЛІГА

Консорціум "ЄДАПС" представив ДАІ МВС України програмний комплекс для автоматизованого оформлення даних про порушення швидкісного режиму автомобілями.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "ЄДАПС", презентація комплексу для ДАІ МВС України відбулася на контрольно-пропускному пункті "Биковня", який знаходиться на в'їзді до Києва з боку Броварів. Зазначається, що система "Електронний протокол" значно скорочує час оформлення порушення, до 6-7 хвилин проти 15-20 хвилин (при ручному оформленні порушень Правил дорожнього руху на паперовому бланку).

"Електронний протокол" розроблений для візуалізації даних радарного комплексу "Арена" і автоматичного складання і друку електронних протоколів про перевищення швидкості і відповідних протоколів замість ручного заповнення паперових бланків, як це робиться зараз.

Радарний комплекс "Арена" фіксує перевищення швидкості транспортним засобом не біля самого поста ДАІ, а на відстані від нього (радіус дії - до 1,5 км). Фіксація швидкості проводиться за допомогою лазера. Також в комплексі передбачено фотографування автомобілів. Зображення машин, що перевищили припустиму швидкість, за допомогою радіозв'язку передаються на комп'ютер, встановлений на контрольно-перепускному пункті автоінспекції. "Електронний протокол" дозволяє візуалізувати дані, що отримуються від радарного комплексу, автоматично формувати протокол про адміністративне правопорушення і відповідну постанову. До цього часу протокол про порушення швидкісного режиму руху транспортного засобу і постанова заповнюються вручну інспекторами ДАІ на паперових бланках.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами