RU

ДАІ штрафує пішоходів

19.11.2008, 14:15

Кожна третя ДТП в Україні відбувається з вини пішоходів. За минулу добу співробітниками Державтоінспекції оштрафовано 110 пішоходів по Україні. Про це сьогодні під час "прямої телефонної лінії" повідомив начальник Департаменту ДАЇ МВС України Сергій Коломієць.

Зокрема, як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, начальник ДАІ наголосив, що в Україні кожна третя ДТП відбувається, по-перше, з вини пішоходів, а також через неосвітлені вулиці, неякісні дороги тощо.

С.Коломієць нагадав, що нові штрафи за порушення Правил дорожнього руху (ПДР) передбачають штрафи для пішоходів у розмірі 51-85 грн. С.Коломієць наголосив, що якщо накопичується велика сума штрафів, то вона буде стягуватися через суд. Начальник ДАІ впевнений, що нові штрафи дадуть результати і пішоходи будуть відповідальніші у дотриманні ПДР.

Нагадаємо, що 17 листопада набув чинності Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху", згідно з яким порушення ПДР пішоходами карається штрафом в розмірі 51-85 грн.  Раніше за такі порушення виносилося попередження або стягувався штраф у розмірі 1,7 -8,5 грн.

Про новини ДАІ і ситуацію на дорогах>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини