RU

Даішникам дозволили "патрулювати пішки" і зобов'язали їздити з мигалками

27.05.2011, 12:19
Даішникам дозволили
0d484a037032d88b8638152d52309496.jpg

Даішникам дозволили "патрулювати пішки" і зобов'язали їздити з мигалками

Службові автомобілі ДАІ відтепер будуть пересуватися маршрутом патрулювання з увімкненими спеціальними світловими сигнальними пристроями синього кольору. Про це йдеться у наказі МВС України "Про затвердження змін в інструкцію з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС".

Як повідомляє прес-службі ДАІ, заступник начальника Управління ДАІ Володимир Резніков вказав, що таке нововведення стосується тільки автопатрулів, що працюють на дорогах державного значення, за межами населених пунктів. У самих населених пунктах використання спецсигналів під час патрулювання на службовому авто не обов'язкове.

На дорогах державного значення інспектора ДАІ будуть здійснювати спостереження за дорожнім рухом виключно в місцях концентрації ДТП з урахуванням часу доби, інтенсивності руху і виду правопорушень, з причин яких відбуваються ДТП.

Маршрут патрулювання визначається командиром (начальником) підрозділу ДАІ, при цьому патрулювання наряди ДАІ здійснюють на службовому транспортному засобі. У межах населених пунктів дозволене піше патрулювання з використанням технічних засобів і приладів.

ДАІ і ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини