RU

ДАІ розповіла про функцію і розташування стаціонарних постів

10.06.2011, 11:05
ДАІ розповіла про функцію і розташування стаціонарних постів - Фото
3d041c83a8bdff7dd7331cde74e0affc.jpg

ДАІ розповіла про функцію і розташування стаціонарних постів

З сьогоднішнього дня, 10 червня, на 34 стаціонарних постах Державної автомобільної інспекції у 18 регіонах України поновлюється робота нарядів дорожньо-патрульної інспекції.

Як стверджує прес-служба ДАІ, діяльність стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби поновлюється з метою оптимізації роботи підрозділів ДПС ДАІ, а також введення нових форм і методів несення дорожньо-патрульної служби.

За словами головного інспектора відділу організації роботи ДПС, управління ДАІ МВС України Олега Сірого, основним завданням працівників ДАІ, які будуть нести службу на цих постах, є профілактика і запобігання порушенням Правил дорожнього руху водіями транспортних засобів, а також надання їм допомоги у межах своєї компетенції (інформаційної, технічної тощо). Крім того, працівники Державтоінспекції зобов'язані надавати можливість водіям у нічний час зупинятися біля постів для відпочинку.

Різниця між новими стаціонарними постами і попередніми полягає у тому, що вони будуть обладнанні технічними засобами, які дозволять фіксувати порушення ПДР, здійснювати перевірку відсканованих державних номерних знаків автомобілів за наявними базами ДАІ (розшук, адмінпрактика тощо). Це, на думку відомчої пресс-служби, дасть змогу максимально виключити випадки безпідставної зупинки транспортних засобів.

Дислокація стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби ДАІ:

ДАІ розповіла про функцію і розташування стаціонарних постів

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини