RU

ДАІ направить "штрафні" кошти на переоснащення апаратури

30.09.2008, 15:37

Після впровадження закону, який посилює відповідальність за порушення правил дорожнього руху, ДАІ очікує виручити тільки в наступному році близько 2 млрд. грн. штрафів. Ці кошти будуть направлені, зокрема, на дообладнання інспекції сучасною апаратурою фіксації порушень. Про це під час прес-конференції повідомив начальник департаменту ДАІ України Сергій Коломієць.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С. Коломієць зазначив, що «штрафні кошти», згідно із законодавчими новаціями, які на цей момент є у розробці, розподілятимуться таким чином: 50 % коштів буде надходити до державного бюджету, 50 % - до місцевих бюджетів. За ці кошти, за словами С. Коломійца, буде профінансовано обладнання найбільш небезпечних і «врожайних на ДТП» ділянок доріг приладами відеофіксації, а також обладнання необхідною технікою самої інспекції. Однак за штрафні кошти буде профінансовано тільки частину технологічного переоснащення вітчизняної ДАІ.

«При повному фінансуванні ми вже в наступному році готові впровадити всі передбачені законом новації. Ми зможемо повністю оснастити держінспекцію технічними засобами під дією закону, що впроваджується", - додав С. Коломієць.

Новини ДАІ і ситуації на дорогах>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини