RU

ДАІ хочуть навчити надавати медичну допомогу

26.08.2011, 11:22
ДАІ хочуть навчити надавати медичну допомогу - Фото
a003fcaa281d1f0ab3f956f959d68e98.jpg

ДАІ хочуть навчити надавати медичну допомогу

Міністерство з питань надзвичайних ситуацій просить прем'єр-міністра України Миколу Азарова доручити МВС спільно з МНС та іншими зацікавленими органами виконавчої влади, а також Товариством Червоного хреста України забезпечити навчання основам першої меддопомоги особистого складу підрозділів, які залучаються до реагування на ДТП, і укомплектувати екіпажі необхідним медичним майном і препаратами. Відповідне звернення на адресу глави уряду направив голова МНС Віктор Балога.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі МНС, відомство вкрай стурбоване ситуацією з безпекою на українських дорогах, на яких щорічно гине майже п'ять тисяч людей і до 40 тисяч отримують травми. За підрахунками Світового банку, економічний збиток України від аварійності на дорогах складає близько 40 млрд.грн. на рік.

У ході навчань і тренувань МНС здійснило аналіз дій спеціалізованих служб, які виїжджають на ДТП. Термін прибуття екстрених служб на місце аварії в середньому складає для підрозділів: МНС від 10 до 25 хв., швидкої допомоги - від 20 до 50 хв. і Державтоінспекції - від 25 до 60 хвилин.

"У ході відпрацювання дій за раптовими ввідними, фахівці Державтоінспекції показали недостатній рівень знань із медичної підготовки, хоча саме вони виїжджають на всі ДТП. Також аналіз вказує на слабку взаємодію між цими службами (МНС, МОЗ, МВС), а стан їх матеріально-технічного забезпечення не дає змогу швидко та якісно провести рятувальні, медичні та інші невідкладні роботи", - сказано в повідомленні.

ДАІ та ситуація на дорогах: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини