RU

Дітей потрібно вчити, що брехати негарно, - Азаров

31.05.2012, 16:51
Дітей потрібно вчити, що брехати негарно, - Азаров - Фото
Микола Азаров за те, щоб говорити правду
Прем'єр-міністр України Микола Азаров хоче, щоб українських дітей в школах учили, що брехати - недобре. Про це він сказав в ході сьогоднішньої зустрічі з учителями.

Азаров заявив, що те, яким українське суспільство стане в майбутньому, сьогодні визначають, насамперед, школи. "Чесність, порядність, хіба ці якості не можна прищеплювати в школі? Хіба не можна відразу говорити, що соромно говорити неправду? Подивіться на нас з боку, у нас адже давним-давно стерлися поняття. Можна говорити неправду, і тебе ніхто за це не засуджує" , - сказав прем'єр, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім цього, Азаров навів вчителям приклад з особистої практики: "Я колись в самому першому скликанні Верховної Ради з трибуни назвав одну цифру, а коли сів на своє місце, подумав, що я помилився. Мені було так незручно. Я потім ходив, переживав, знайшов джерело, подивився, виявилося, що сказав правильно. Але якщо б я назвав неправильну цифру, я б знову вийшов і сказав, що це неправда ".

Прем'єр підкреслив, що люди не можуть бути ідеальними. "Але елементарна чесність, порядність мають в економіці, політиці першорядне значення", - сказав він.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини