RU

"Дідовщина" в армії набирає обертів

20.10.2010, 12:25
ece0c8e1d8c4d70f73749512ed425ccc.jpg

"Дідовщина" в армії набирає обертів

У багатьох областях України стала зростати кількість виявлених нестатутних відносин в армії. Про це заявив військовий прокурор Центрального регіону Микола Голомша, приїхавши із перевіркою на збірний пункт столичного військкомату.

"З початку року таких злочинів було виявлено близько 140, а це на 20% більше, ніж минулого року", - сказав М.Голомша, слова якого цитує газета "Сєгодня".

За словами М.Голомши, прокурори гарнізонів відправлені виступати з лекціями, щоб запобігти подібним випадкам і роз'яснити солдатам, яке покарання чекає тих, що провинилися.

"Ще нещодавно військові командири рапортували про те, що дідовщину в їхніх частинах практично викорінили і причиною цьому називали жорстку дисципліну і те, що за рік служби солдати не встигають вступити у нестатутні відносини", - йдеться у статті.

Військовий експерт Сергій Згурець вважає, що всьому провиною є те, що в армію зараз йдуть багато вихідців з неблагополучних сімей з низьким рівнем культури і освіти. "Непрямо це підтверджують і командири частин, які розповіли нам, що далеко не всі солдати знають таблицю множення і можуть показати Африку на карті", - зазначає видання.

"У Міноборони - інша версія. Мовляв, все через те, що командирів віднедавна перестали карати, якщо ті самі виявили факти "неуставухи". Ось ті і стараються", - йдеться у публікації.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини