RU

COVID-19 і туризм. МОЗ оновив список країн "червоної зони"

10.07.2020, 13:33
COVID-19 і туризм. МОЗ оновив список країн
Ілюстративне фото: pixabay.com

У зв'язку з епідемією COVID-19 МОЗ оновив список країн "червоної" зони, в нього потрапила Болгарія. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Всього в списку "червоної зони" знаходиться 61 країна, серед них: Франція, Єгипет, Чорногорія, США, Чилі, Бельгія, Ізраїль, Молдова, Росія, Білорусь, ОАЕ, Казахстан, Азербайджан, Канада, Україна, Албанія, Чехія.

Українці, які повернулися з держав "червоної" зони в країну, повинні пройти 14-денну самоізоляцію, встановивши додаток на своєму мобільному телефоні Дій вдома, а в разі небажання проходження самоізоляції, потрібно надати негативний ПЛР-тест на COVID-19.

У списку "зеленої зони" знаходяться, наприклад, Туреччина, Греція, Румунія, Сербія, Польща, Хорватія, Італія, Нідерланди, Кіпр, Словенія, Угорщина, Німеччина, Грузія, Куба.

Перелік країн "червоної" і "зеленої" зон - тут. Із "зелених" країн можна в'їжджати в Україну без обмежень, проте іноземці при цьому повинні мати коронавірусний страховий поліс.

  • 7 липня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що українці можуть в'їхати в 23 країни, в частині з них діють деякі обмеження в зв'язку з пандемією коронавірусу.
  • 10 липня Італія тимчасово заборонила пряме і непряме авіасполучення з 13 країнами, що не входять в Європейський Союз.

Читайте також: Хроніка коронавірусу в Україні та світі - LIVE

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини