RU

Чверть українців не хочуть іти шляхом, вказаним Тимошенко

11.09.2008, 13:11

27% українців хочуть, щоб країна рухалася в іншому напрямі, ніж той, який визначає уряд Юлії Тимошенко. Водночас, 26% згодні із політикою Кабміну Ю. Тимошенко. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в КМІС, відповідаючи на питання "Хто сьогодні найбільше визначає напрям, в якому рухається Україна?, "35% респондентів сказали, що сьогодні це Президент Віктор Ющенко, 26% - Прем'єр-міністр Ю. Тимошенко, 14% - жоден із них. 11% назвали інших політиків. 14% не визначилися із відповіддю на це питання.

Разом з тим, 27% опитаних сказали, що хочуть, щоб країна рухалася в іншому напрямі, ніж той, який визначає уряд Ю. Тимошенко, 26% - в напрямі, який визначає уряд Ю. Тимошенко. 4% відповіли, що їм байдуже, в якому напрямі рухається країна. 27% не погодилися ні з яким із запропонованих тверджень. 17% не визначилися з відповіддю на це питання.

Соцопитування проводився КМІС протягом 1-8 вересня 2008 року. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2035 респондентів віком понад 18 років, які проживають у всіх областях України, АР Крим і Києві.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини