Чотирнадцята загальнонаціональна програма "Людина року – 2009": перші підсумки

24.11.2009, 11:45

У рамках партнерської програми

Традиційно у листопаді були підведені підсумки поточного етапу експертного визначення претендентів на здобуття титулу "Людина року - 2009", що вручається найбільш видатним особистостям України,

У рамках партнерської програми

Традиційно у листопаді були підведені підсумки поточного етапу експертного визначення претендентів на здобуття титулу "Людина року - 2009", що вручається найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави сферах професійної і громадської діяльності. Експертне визначення триває, остаточні підсумки експертного опитування будуть підбиті наприкінці 2009 року та оголошені на прес-конференції програми "Людина року" в січні 2010р.

В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми "Людина року – 2009" беруть участь понад 800 експертів, делегованих близько 200 організаціями (з повним переліком експертних організацій можна ознайомитись на сайті www.ludinaroku.com.ua)

Списки претендентів на титул "Людина року - 2009" в декількох номінаціях (подані в алфавітному порядку):

На звання "Регіональний лідер року" претендують:

•Аваков Арсен (Харківська облдержадміністрація)

•Антипов Олександр (Луганська облдержадміністрація)

•Гаваші Олег (Закарпатська облдержадміністрація)

•Гресь Володимир (Черкаська облрада)

•Нефьодов Олександр (Запорізька облрада)

•Романова Наталія (Чернігівська облрада)

•Романюк Микола (Волинська облдержадміністрація)

•Скорик Микола (Одеська облрада).

В номінації "Міський голова року" названі:

•Грицак Лев (м. Трускавець)

•Гройсман Володимир (м. Вінниця)

•Даниленко Андрій (м. Євпаторія)

•Добкін Михайло (м. Харків)

•Матковський Андрій (м. Полтава)

•Осадчий Олег (м. Керч)

•Паутов Олександр (м. Миргород)

•Пузаков Володимир (м. Кіровоград)

•Савчук Василь (м. Біла Церква)

•Соколов Олександр (м. Чернігів).

В номінації "Промисловець року" лідирують:

•Байсаров Леонід (Президент ВАТ Вугільна компанія Шахта "Червоноармійська західна №1")

•Власов Геннадій (Генеральний директор ВАТ "Авдіївський коксохімічний завод")

•Каунов Тимофій (Генеральний директор СП "Полтавська газонафтова компанія")

•Коваль Андрій (Генеральний директор ВАТ "АЗОТ", м.Черкаси)

•Поташник Семен (Генеральний директор ВАТ "Укргідроенерго")

•Продіус Володимир (Голова наглядової ради ВАТ "Мостобуд")

•Субботін Віктор (Генеральний директор ВАТ "Турбоатом")

•Тимошенко Павло (Генеральний директор ЗАТ "Криворізький завод гірничого обладнання")

•Фурман Олександр (Голова правління ЗАТ "Запорізький залізорудний комбінат").

На звання "Підприємець року" претендують:

•Антонов Віталій (Президент "Універсальна інвестиційна група")

•Глусь Олександр (Голова ради директорів "Nemiroff Холдінг")

•Голодницький Олександр (Директор ДП "Дельта-лоцман")

•Живицький Олег (Генеральний директор "Солстрой")

•Обух Юрій (Директор ЗАТ "РУУККИ Україна")

•Орленко Микола (Президент корпорації "Укрреставрація")

•Петренко Володимир (Голова правління "Київметробуд")

•Постельников Віктор (Генеральний директор ЗАТ "Автомобільна група "Віпос").

В номінації "Фінансист року" лідирують:

•Гребинський Леонід (Голова правління "Індустріалбанк")

•Гулей Анатолій (Голова правління "Ощадбанк")

•Зінков Дмитро (Голова правління "ОТП Банк")

•Мороховський Вадим (Голова правління АБ "Південний")

•Наумов Сергій (Голова правління "Укрсиббанк")

•Пушкарьов Вадим (Голова правління "ВТБ Банк")

•Хливнюк Володимир (Голова правління КБ "Фінанси та кредит").

В номінації "Інвестиція року" названі:

•Інвестиційні проекти ВАТ "Брацлав"

•Інвестиційні проекти ВАТ "Енергомашспецсталь"

•Інвестиційні проекти ТОВ "Кусум Фарм"

•Інвестиційні проекти СП "Нібулон"

•Інвестиційні проекти Товариства "Трансінвестсервіс"».

В номінації "Журналіст року в галузі електронних ЗМІ" представлені:

•Гаврилова Наталія ("СТБ")

•Гендлін Володимир ("Спорт")

•Даниленко Тетяна ("5 канал")

•Денисов Олександр (ТРК "Україна")

•Кисельов Євгеній ("Інтер")

•Куликов Андрій ("ICTV")

•Литвиненко Юлія ("Інтер")

•Мосійчук Наталія ("1+1")

•Соколова Оксана ("ICTV")

•Юсупова Ірина ("Інтер").

В номінації "Митець року" рейтинг очолюють:

•Басалаєва Євгенія (піаністка)

•Ботвинов Олексій (піаніст)

•Дяченко Марина і Сергій (письменники)

•Одинокий Юрій (театральний режисер)

•Паламаренко Анатолій (артист естради, Герой України)

•Ройтбурд Олександр (художник)

•Симонова Ксенія (художниця, анімація на піску)

•Швед Аїда (оперна співачка)

•Янчук Олесь (режисер).

В цьому році з`явилась нова номінація "Дизайнер одягу року", в якій серед лідерів:

•Богуцька Роксолана

•Гапчук Олександр

•Гресь Вікторія

•Єрмаков Сергій

•Караванська Оксана

•Пустовіт Лілія

•Тан Андре

•Шаховська Катерина.

В номінації "Спортсмен року" за звання "Людина року" будуть боротися:

•Безсонова Анна (художня гімнастика)

•Бондаренко Катерина (теніс)

•Зантарая Георгій (дзюдо)

•Кличко Володимир (бокс)

•Ломаченко Василь (бокс)

•Прянішников Владислав (стрільба)

•Рубан Віктор (стрільба з лука)

•Харлан Ольга (фехтування).

Володарями міжнародних і спеціальних премій Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми "Людина року - 2009" стали:

•Чжоу Лі - Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні - міжнародна премія в галузі дипломатії;

•Величко Валентін - Надзвичайний і Повноважний Посол Білорусії в Україні - міжнародна премія за значний вклад у розвиток партнерських, дружніх та економічних стосунків з Україною;

•Басков Микола – Народний артист України, Народний артист Росії - міжнародна премія в галузі культури та мистецтва;

•Морозов Олександр – Народний артист України, Народний артист Росії - міжнародна премія за видатний внесок у розвиток культури та мистецтва України;

•Федоричев Олексій – Президент Групи компаній "Федкомінвест" - спеціальна премія за значний вклад у розвиток соціального підприємництва в Україні;

•Жванецький Михайло – Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв Росії - спеціальна премія за видатні заслуги.

Міжнародні премії за 2009 рік будуть вручені їх володарям під час проведення Урочистої церемонії нагородження переможців програми "Людина року – 2009", яка відбудеться 20 березня 2010 року, як завжди, в Національному Палаці Мистецтв "Україна" м. Києва.

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми "ЛЮДИНА РОКУ" з великою подякою відзначає компанії та організації, які на даному етапі стали діловими та інформаційними партнерами програми "ЛЮДИНА РОКУ – 2009":

Группа компаній "ІСТІЛ" - Ексклюзивний Спонсор

Торгова марка "ПЕРША ГІЛЬДІЯ. Перша Гільдія вшановує перших!" - Генеральний Спонсор

Група компаній "ВІННЕР" в Україні - Головний Спонсор

"Онур Підряди Транспортування та Торгівля Лтд" - Офіційний Спонсор

Український туроператор "ІДРІСКА ТУР" - Генеральний туристичний Партнер

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми "ЛЮДИНА РОКУ".

Контактні телефони: (044) 280-98-84, (044) 280-10-93, (044) 254-47-86, т/ф.(044) 254-47-85, info@ludinaroku.com.ua, www.ludinaroku.com.ua.

Информаційна підтримка - ЛІГА.net.