RU

Чорнобильці захопили Пенсійний фонд в Харкові

28.10.2011, 21:50
Чорнобильці захопили Пенсійний фонд в Харкові - Фото
418b6493078ac04617b817a40bdec346.jpg

Чорнобильці захопили Пенсійний фонд в Харкові

У Харкові група чорнобильців захопила приміщення регіонального управління Пенсійного фонду України і оголосила акцію протесту у зв'язку з невиплатами пенсій.

Як повідомив голова міської організації "Союз Чорнобиль Україна" Анатолій Губарєв, у другій половині дня близько 50 чорнобильців "спонтанно" зайшли до приміщення Пенсійного фонду, яке знаходиться в будівлі Держпрому на площі Свободи, і "не збираються звідти виходити", передає УНІАН.

За його словами, чорнобильці висунули вимоги: "отримання гарантій про виплату заборгованостей після рішення судів, отримання гарантій щодо виплати пенсій у повному обсязі як у листопаді - грудні, так і в майбутньому, а також отримання гарантій від прокуратури області про порушення кримінальної справи за фактом невиконання судових рішень Пенсійним фондом ".

Також Губарєв повідомив, що біля будівлі Держпрому в даний час знаходиться ще більша група чорнобильців, які не можуть зайти в приміщення для підтримки протестуючих через те, що двері закриті і приміщення перебуває під охороною.

Губарєв зазначив, що чорнобильці вважають мізерними свої пенсії і висловлюють обурення у зв'язку із затримками їх виплат. Він також повідомив, що ця акція не єдина в Харківській області, і протестні настрої наростають.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини