RU

Чорнобильці не планували штурмувати Раду

02.11.2011, 10:08
Чорнобильці не планували штурмувати Раду - Фото
610ba4e2c4b11612bf6d2254794a365e.jpg
Про це в ефірі 5 каналу заявив заступник голови Харківської обласної організації "Союз. Чорнобиль. Україна" Володимир Проскурін.

"Коли ми приїхали під стіни парламенту, а треба сказати, що приїхала велика кількість громадських організацій, які не входять в "Союз. Чорнобиль. Україна", організації місцевого рівня. У століття інтернету і мобільних телефонів це не складно зробити, часто керівники один одного знають, а люди можуть і не знати. Велика кількість людей підійшла - ми навіть не встигли виставити свою апаратуру, а плакати взагалі не вивісили, вони так і залишилися в машині", - сказав він.

"У наші плани входив креатив. Ви сьогодні чули, очевидно, фонограму з фільму відомого - це харківська ідея, ідея харків'ян: звуки бою, крупнокаліберний кулемет. Це креатив, журналісти люблять цікаве та незвичайне", - додав він.

"Я хотів би звернути увагу на те, що паркан ламали в різних місцях, там, де локально стояли зовсім різні громадські організації приїхали з усієї Україні. Тому шукати автора цієї ідеї складно... Взагалі, звичайно, це емоції людей і команди не було. У нас був свій сценарій, який ми повною мірою хотіли втілити в життя ", - сказав Проскурін.

Нагадаємо, вчора більше тисячі чорнобильців прийшли під Верховну Раду протестувати проти "пільгового законопроекту". Деякий час акція проходила стандартно - люди стояли за двометровим парканом з плакатами і вигукували "Ганьба". Однак у якийсь момент ситуація вийшла з-під контролю міліції: протестуючі почали розхитувати, а потім у двох місцях повалили паркан і заповнили площу перед Радою. Охорона замкнула двері на залізні засуви.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини