RU

Чиновники обміняли будівлю у центрі Києва на 22 комп'ютера

08.06.2010, 11:30

У Києві співробітники Служби безпеки України викрили механізм привласнення державного майна службовими особами одного з науково-дослідних інститутів України. Зловживаючи службовим становищем, чиновники державного підприємства незаконно заволоділи державним майном, вартістю 39 млн. грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі СБУ, встановлено, що у 2006 році в.о. глави правління інституту уклав договір з комерційною структурою. У результаті двоповерхова будівля у Солом’янському районі Києва зловмисник "обміняв" на 22 персональних комп'ютера. Отже, нерухомість держпідприємства, загальною площею 3,6 тис. квадратних метрів, перейшла у власність приватної фірми, яка проводила оптову торгівлю товарами народного споживання.

Проведена експертно-економічна перевірка встановила, що укладення договору проводилося незаконно, без узгодження з членами наглядової ради, а комерційна структура, яка стала власником будівлі, належить одному з чиновників зазначеного інституту. Загалом збиток держави оцінюють у більш ніж 39 млн. грн.

Порушено кримінальну справу.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини