RU

Чиновник з Мінприроди попався на хабарі у $5 тис.

16.07.2010, 17:10

Співробітники Печерського РУВС Києва сьогодні затримали начальника відділу Департаменту екологічної безпеки Міністерства охорони навколишнього природного середовища, який вимагав і отримав хабара у розмірі $5 тис. від столичного підприємця за видачу дозвільних документів.

Як повідомляє прес-служба Мінприроди, правоохоронці затримали чиновника під час отримання грошей у вході в міністерство.

Нагадаємо, раніше стало відомо, 31 травня управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури спільно зі Службою безпеки України затримали "на гарячому" заступника Міністра охорони навколишнього природного середовища Богдана Преснера при отриманні хабара в особливо великому розмірі (200$ тис.). У прес-службі Генпрокуратури повідомили, що замміністра отримав хабар за сприяння у призначенні на посаду керівника обласного рівня. У самому відомстві поспішили заявити, що обвинувачення у порушенні чинного законодавства Б.Преснером можуть походити від його недоброзичливців у Львівській області.

Б.Преснер був звільнений з посади заступника Міністра охорони навколишнього природного середовища.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини