Чи небезпечний хліб на дріжджах - відповідь Супрун

19.03.2019, 11:05
Чи небезпечний хліб на дріжджах - відповідь Супрун - Фото
Фото: Pixabay

Болі в животі і здуття після вживання білого хліба або здоби Супрун пояснила наявністю великої кількості вуглеводів і недостатньою - клітковини

Хліб на дріжджах не є небезпечним, а здуття і болі в животі спричиняють не наявні в ньому дріжджі. Про це в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила у себе в Facebook.

Супрун зазначила, що дріжджі, а саме різні штами мікроорганізмів або найпростіші грибки, які є, наприклад, в хлібі, вині, домашньому сирі, квасі і кефірі, відрізняються від дріжджів, що містяться в пиві.

"У той же час закваска - теж мікроорганізми, адже це суміш молочнокислих бактерій і дріжджів. Вони здатні розщеплювати мальтозу тіста і цукор з утворенням молочної кислоти і вуглекислого газу. Якщо спекти хліб без дріжджів, закваски або соди, він буде досить пласким", - уточнила вона.

Крім пухкості дріжджі надають хлібу корисності - збагачують вітамінами і амінокислотами. У хлібі з дріжджами більше заліза.

"Дріжджі не виживають в уже спеченому хлібі. При високих температурах і вони, і їхні спори гинуть. Це відбувається навіть при незначному нагріванні. Тому переживати, що живі в хлібі можуть завдати якоїсь шкоди - не варто", - підкреслила в.о. міністра.

Болі в животі і здуття після вживання білого хліба або здоби Супрун пояснила наявністю великої кількості вуглеводів і недостатньою - клітковини.

Щоб зробити раціон більш корисним, вона радить вибирати цільнозерновий хліб, добре пережовувати і запивати.

Раніше Супрун рекомендувала бути обережними при застосуванні засобів з антибактеріальним ефектом.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами