RU

Черговий відеоскандал з ДАІ: інспекторам ставлять завдання щодо кількості протоколів

17.02.2011, 15:25
Черговий відеоскандал з ДАІ: інспекторам ставлять завдання щодо кількості протоколів - Фото
d474d9fea4ccf1fb6fc52a1937cdbd68.jpg

Черговий відеоскандал з ДАІ: інспекторам ставлять завдання щодо кількості протоколів
Сьогодні на сайті суспільного проекту "Дорожній контроль" з'явився відеозапис планівки у ДАІ міста Бердянська, під час якої начальство давало вказівки інспекторам, скільки і яких протоколів треба скласти за день. МВС вже почало перевірку за цими фактами.

Вказівки керівництва ДАІ також супроводжуються ненормативною лексикою. "Не здаємо зміну поки не буде по вісім протоколів... чотири п'яних треба кожний день передавати…", - каже один з начальників Державтоінспекції.

Крім того, інспекторам дають вказівки скільки треба затримати водіїв "за перевезення небезпечного вантажу", "порушення правил проїзду залізничних переїздів", а також "правил зупинки і стоянки".

Сьогодні, коментуючи це відео, Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов сказав: "Я сьогодні бачив це відео. Я вам скажу так, командир загону ДАІ, який проводив цей інструктаж, він ще у грудні був звільнений з посади. Сьогодні привезуть всі матеріали за цими фактами. Якщо це (інструктаж, - ред.) офіційно підтвердиться, я з кіно висновків робити не можу, то постраждає і начальник ДАІ міста, і начальник області".

Нагадаємо, раніше активіст "Дорожнього контролю" виклав в Інтернеті відеозапис своєї розмови з одеським інспектором ДАІ, під час якого інспектор відмовився розмовляти українською мовою. Після цього сержант був звільнений з ДАІ.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини