RU

Через сніговий колапс в Україні призначили повторне пробне ЗНО

04.04.2013, 17:37
Через сніговий колапс в Україні призначили повторне пробне ЗНО - Фото
Директор центру тестування Ірина Зайцева
Зважаючи на виняткові обставини, Міністерство освіти і науки України прийняло рішення про проведення 6 квітня 2013 року пробного зовнішнього незалежного тестування для тих, хто через березневий снігового колапс не зміг з'явитися на пробне тестування, яке відбулося 23 березня. Про це повідомила на прес-конференції в інформаційному агентстві ЛІГАБізнесІнформ директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

Листи щодо сприяння проведення пробного тестування, призначеного на цю суботу, направили в обласні управління освіти.

Нагадаємо, 23 березня проходило пробне тестування з української мови та літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, іноземної мови на вибір. Пробне тестування з математики, історії України, хімії, географії та світової літератури відбулося 30 березня. 22-23 березня в Києві випала рекордна кількість снігу (як для березня) за всю історію метеоспостережень. Засипало всю Україну, найкритичнішою ситуація виглядала в Києві, де довелося оголосити надзвичайну ситуацію. Практично повністю були паралізовані дороги, через затори припинив роботу весь громадський транспорт, а в магазини перестали надходити продукти харчування. Ряд майбутніх абітурієнтів не змогли дістатися до дільниць тестування.

Реєстрація на участь у зовнішньому незалежному тестуванні 2013 завершена - на нього зареєструвалися 322 тис. чоловік. Основна сесія ЗНО пройде 3-27 червня, додаткова (для тих, хто не зможе взяти участь в основній) - 4-11 липня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини