RU

Через Євро-2012 студентам скоротять навчальний рік

05.04.2011, 13:15

У 2012 році у зв'язку з проведенням в Україні Євро-2012 українські студенти закінчать навчання до кінця травня, зокрема, для того, щоб звільнити гуртожитки, які будуть використовуватися для розміщення туристів і гостей чемпіонату. Про це заявив сьогодні на прес-конференції Віце-прем'єр-міністр - Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

"Те, що до 20-25 травня всі навчальні процеси, екзамени повинні бути завершені - це сто відсотків", - сказав Б. Колесніков, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ .

За словами віце-прем'єра, така можливість була прийнята Україною, коли вона тільки дістала право проведення чемпіонату. "Ми це обговорювали, коли запрошували чемпіонат Європи. У всьому світі зсуваються терміни під олімпіади, під чемпіонати світу. Це свято гідне того, щоб наші студенти закінчили на 20 днів раніше", - вважає Віце-прем'єр.

На питання, чи будуть у зв'язку з більш раннім закінченням навчання студенти займатися по суботах, Б. Колесніков заявив, що це повинен вирішувати Міністр освіти Дмитро Табачник.

Щодо вступної кампанії 2012 року, за словами Б.Колеснікова, тут також плануються зміни у термінах. "Якщо буде система вступних іспитів, то усі іспити почнуться з 2 серпня 2012 року. У хлопців просто буде більше часу підготуватися до них", - заявив він.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини