RU

Через карантин робочий день збільшився на 48 хвилин - дослідження

04.08.2020, 13:29
Через карантин робочий день збільшився на 48 хвилин - дослідження - Фото
Ілюстративне фото: freepik.com

Після введення коронавірусного карантину люди стали працювати в середньому на 48,5 хвилин довше, а також у них збільшилася кількість зустрічей і листувань. Про це свідчать  результати дослідження, проведеного в липні приватною некомерційною організацією США Національне бюро економічних досліджень.

Примітно, що ще в березні дослідження показували збільшення робочого дня на дві-три години, повідомляє Bloomberg.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

За результатами липневого дослідження, за час карантину зросла не тільки тривалість робочого дня, а й кількість зборів (на 12,9%), а також число їх учасників (на 13,5%). Самі ж зустрічі стали коротшими приблизно на 20%. Крім того, люди набагато активніше стали користуватися електронними поштовими скриньками, відправляючи на 40% більше листів.

Всього в цьому дослідженні взяли участь більше 3 млн користувачів електронної пошти з Північної Америки, Європи та Близького Сходу.

Для порівняння - відразу ж після введення карантину користувачі присвячували роботі на дві-три години більше свого часу, ніж зазвичай. Тепер цей показник знизився, а в деяких країнах і зовсім повернувся на докарантинний рівень.

  • 17 червня в Кабміні запропонували зрушити початок робочого дня для різних сфер економіки, щоб уникнути скупчення людей в години пік.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини