RU

Букмекери приймають ставки на кінець світу як 1 до 555

11.12.2012, 17:15
Букмекери приймають ставки на кінець світу як 1 до 555 - Фото
Фото: Getty Images
У Вірменії букмекерська контора Віваро (Vivarobet) почала прийом ставок на кінець світу. У разі настання кінця світу ставки гравців обіцяють збільшити в 555 разів, повідомляють російські ЗМІ.

Відкриття ставки на апокаліпсис має жартівливий характер. Контора Віваро існує більше восьми років і є досить популярною у Вірменії. Оглядачі називають її номером один на вірменському ринку ставок на спорт.

Нагадаємо, за припущеннями деяких провісників і дослідників, кінець світу настане 21 грудня 2012 року. Прихильники цієї точки зору посилаються на календар індійців майя, який закінчується саме в цей час. Майяністи заспокоюють тих, хто вірить у Армагеддон, і відзначають, що індіанці вважали 21 грудня 2012 року не останнім днем ​​Землі, а початком нової епохи.

Тема кінця світу широко обговорюється в ЗМІ. В інтернеті щосили продають так звані набори для зустрічі кінця світу, а власники нерухомості здають в оренду підвальні приміщення в якості можливих сховищ під час  апокаліпсису. МНС України на прохання редакції ЛІГАБізнесІнформ надало докладний план дій українців в разі реалізації одного з п'яти популярних сценаріїв апокаліпсису: повені, атомного вибуху, падіння комети, смертельного вірусу і глобального зникнення електрики.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини