Брак їжі стане глобальною проблемою до 2050 року

02.03.2016, 14:26
Брак їжі стане глобальною проблемою до 2050 року - Фото
Фото: EPA

Якщо населення зростатиме тими ж темпами, а способи виробництва їжі і переваги людей не зміняться, то в 2050 році може відбутися катастрофа

Всесвітній фонд дикої природи WWF звертає увагу на проблему утилізації харчових відходів. Про це йдеться в новій  доповіді, який для організації підготувала дослідницька компанія Metabolic, передає Громадське.

Зараз 31% харчової продукції просто викидається, згідно з даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН.

Тим часом у світі налічується 795 млн осіб, які хронічно недоїдають, повідомили в WWF.

Щорічні "втрати" придатною для людини їжі оцінюються в 1,3 млрд тонн. Навіть чверті їжі, яка викидається, вистачить, щоб нагодувати всіх цих людей, додають в фонді.

Найбільшу кількість продуктів викидають жителі Європи та північної Америки, які часто самі утилізують їжу. Нерідко їжа псується ще до того, як потрапить в руки споживачів - на складах і базах, в магазинах, при транспортуванні, тощо.

"Якщо населення Землі буде рости так само, як зараз, а способи виробництва їжі і харчові переваги людей не зміняться, до 2050 року це може привести до катастрофічних наслідків", - відзначають в WWF.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?