Бойовиків ДНР обмежать у пересуванні - поширюють туберкульоз

28.02.2017, 16:12
Бойовиків ДНР обмежать у пересуванні - поширюють туберкульоз - Фото
Фото: ЕРА
Станом на кінець січня на тимчасово окупованих територіях Донецької області захворюваність на туберкульоз, грип та ГРВІ перебувала на критичному для цього періоду року рівні. Про це йдеться в заяві "головлікаря ДНР" В.В. Мозгового та членів "комітету з конкурсних закупівель", яке ЛІГА.net надало джерело в спецслужбах. Документ поданий на ім'я ватажка ДНР Олександра Захарченка.

За даними епідіомоніторінга, на підконтрольній бойовикам території в січні 2017 року було зареєстровано понад 25 тисяч випадків захворювання на туберкульоз і близько 12 тисяч захворювань на вірусні респіраторні інфекції. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано понад 40 смертей від ускладнень ГРВІ.

У документі наголошується, що особливо гостра ситуація склалася на лінії зіткнення.

"Захворюваність на туберкульоз і супутніми захворюваннями зросла на 54%. Летальних випадків зафіксовано понад 75. Загострення епідситуації в прикордонних районах в першу чергу обумовлено тим, що серед військовослужбовців зросла кількість колишніх в'язнів республіканських колоній з відкритою формою туберкульозу. Неконтрольовані виїзди таких інфікованих військовослужбовців в міста Республіки різко загострює захворюваність серед населення цих міст", - йдеться в тексті.

Лікарі настійно рекомендують ввести суворий карантин, обмежити пересування і виїзди бойовиків в міста. Також рекомендується закупити ліки виробництва Казахстану і Білорусі, так як російські препарати показали свою неефективність.

Бойовиків ДНР обмежать у пересуванні - поширюють туберкульоз

Бойовиків ДНР обмежать у пересуванні - поширюють туберкульоз

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса