RU

Боротися з корупцією почнуть у четвер

28.02.2011, 13:25

У четвер, 3 березня, Верховна Рада України розгляне у другому читанні законопроект про принципи попередження і протидії корупції N7487. Про це повідомив сьогодні на брифінгу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

О.Єфремов зазначив, що поточний пленарний тиждень буде досить складним, оскільки збільшиться навантаження з законопроектів, що визначають подальший розвиток держави. "Зокрема ви знаєте, що цього тижня буде розглядатися законопроект щодо антикорупційної діяльності, і тих 420 поправок, які внесені до цього законопроекту, потребують серйозного оброблення і прийняття відповідних рішень", - наголосив О.Єфремов, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

О.Єфремов висловив надію, що з прийняттям цього законопроекту вдасться налагодити системну боротьбу з "таким ганебним явищем, як корупція". "Ми зможемо на справі показати суспільству, що є механізми роботи у цьому напрямі. Я наголошую, що в цьому зацікавлена сама влада", - додав лідер регіоналів.

Він нагадав, що є доручення Президента України з питань боротьби з корупцією. "Я хочу звернутися до всіх без винятку представників, які працюють в органах державної влади, які пов'язані з державним бюджетом, що жарти, які раніше допускалися довільним оперуванням державними коштами, вони закінчилися, і ми повинні розуміти, що кожна державна копійка буде на обліку, і людина, яка її розподіляє, нестими відповідальність, якщо вона буде спрямована не на ті функції, які визначені держбюджетом", - наголосив О.Єфремов.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини