RU

Безробіття в Україні нижче, ніж у деяких країнах ЄС

20.11.2008, 11:54

На сьогодні рівень безробіття в Україні є нижчим, ніж у багатьох країнах Європейського Союзу, зокрема, в Іспанії, Польщі, Німеччині і Франції. Про це заявив заступник Міністра праці та соцполітики України Володимир Барабаш.

Як повідомляє прес-служба Мінпраці, В.Барабаш уточнив, що водночас на українському ринку праці проблемними залишаються питання невідповідності професійно-кваліфікаційного рівня робочої сили потребам економіки і ринку праці, відсутності мотивації у працівників до легальної продуктивної зайнятості, наявності тіньових трудових відносин.

Нагадаємо, раніше Міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова заявила, що, за попередніми експертними оцінками, рівень безробіття в наступному році може зрости до 7,7%, а погіршення ситуації на ринку праці і зростання безробіття можна очікувати вже починаючи з грудня поточного року. За інформацією Міністра, на початку листопада в країні нараховувалося 1,4 млн. безробітних. Тільки за перші два тижні листопада їхня кількість збільшилася на 54 тис.

Про ситуацію на ринку праці>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини