RU

Безробітні українці схильні до радикальних акцій протесту

06.05.2009, 09:05

Більше інших схильні до участі в акціях протесту українці, що потерпіли від зниження рівня доходів, а також обдурені банками і роботодавцями. Такі результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) у квітні.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КМІС, при цьому категорії населення, які вважають себе безробітними або обдуреними (ті, кому затримують виплати, хто виплачує кредит і ті, хто втратив частину доходів), згодні брати участь не тільки в законних, але й у незаконних акціях протесту. Йдеться про несанкціоновані мітинги і демонстрації, захоплення будівель, пікетування державних установ тощо.

Зокрема, до таких радикальних протестів схильні 20% безробітних і 18% українців, що втратили частину своїх заощаджень.

Нагадаємо, загалом більше за половину українців (53%) не готові брати участь у масових акціях протестів. Для порівняння, у грудні 2004 року тільки 34% респондентів не хотіли брати участь в "майданах". Тобто, готовність протестувати зараз, під час кризи, набагато нижча, ніж за часів "помаранчевої революції".

Всеукраїнське опитування проводилося Київським міжнародним інститутом соціології 3-12 квітня. Методом інтерв'ю опитано 1984 респондентів старших за 18 років, які проживають у всіх регіонах України, Криму. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини