RU

Без Фещук і Костинського. Зеленський оновив Нацраду з телерадіомовлення

05.03.2020, 16:55
Без Фещук і Костинського. Зеленський оновив Нацраду з телерадіомовлення - Фото
Володимир Зеленський (фото - прес-служба президента)

Президент Зеленський провів ротацію членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Глава держави звільнив чотирьох членів регулятора, але вже наступного дня повернув посаду двом з них, повідомляє сайт президента.

Зеленський 4 березня достроково припинив повноваження Юрія Зіневича, Валентина Коваля, Сергія Костинського і Уляни Фещук. Наступного дня на сайті президента з'явилися укази про призначення членами нацради Зіневича і Коваля.

Нагадаємо, у вересні 2019 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила у продовженні телеканалу 112 Україна цифрових ліцензій на мовлення. Офіс президента Зеленського заявив, що стежить за ситуацією навколо 112 Україна. Також в офісі повідомили про оновлення складу регулятора.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення займається розробкою і реалізацією держполітики в сфері телерадіомовлення. До складу входять 8 осіб, які призначаються на 5 років. Верховна Рада і президент України призначають по чотири людини кожен.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини