RU

Балога: МНС недоотримує гроші через чиїсь корисливі інтереси

19.12.2011, 11:28
Балога: МНС недоотримує гроші через чиїсь корисливі інтереси - Фото
a5c2ee062a66858d30723663c99af12d.jpg
Про це він сказав в офіційному зверненні до прем'єр-міністра України Миколи Азарова у зв'язку з проблемами фінансування МНС. За словами Балоги, Державна казначейська служба зволікає з наданням коштів, вже виділених на потреби міністерства. "За листопад поточного року МНС не отримало 19,4 млн. гривень на остаточне зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС, 10,9 млн. - на заходи в рамках програм цивільної оборони, 9 млн. - на забезпечення житлом постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та 19,6 млн. гривень для підтримки в безпечному стані зони відчуження, енергоблоків та об'єкта "Укриття", будівництва комплексу "Вектор", - сказано в заяві міністра.

"Незважаючи на доручення президента України, в проекті державного бюджету на 2012 рік Міністерство фінансів коштів на систему "112" не передбачило взагалі. Натомість з невідомих мені причин виділяється 452 млн. гривень Укревроінфпроекту на створення системи екстреного виклику в рамках цільової програми проведення Євро-2012. Мінфін ніяк не відреагував на неодноразові офіційні заперечення МНС", - сказано в листі.

Міністр вважає виділення коштів на систему "112" організації, яка не займається її впровадженням, помилковим рішенням і вбачає в ньому "ознаки чиїхось відомчих або навіть корисливих інтересів". Член уряду категорично не згоден з таким підходом. На переконання Балоги, схвалення помилкового порядку фінансування призведе до розбалансування всього проекту і загрожує зривом робіт не тільки по введенню першої черги системи (в містах проведення матчів Євро-2012), а й ставить під загрозу її подальше впровадження по всій країні.

У зв'язку з цим керівник МНС просить прем'єр-міністра втрутитися в ситуацію і добитися перенаправлення зазначених коштів від Укревроінфпроекта до МНС. "До цієї суми в подальшому потрібно буде виділити ще 198 млн. гривень, щоб система "112" була впроваджена по всій країні (загальна вартість проекту становить 650 млн.). В іншому випадку, навіть за умови залучення альтернативних джерел фінансування, система "112" не може бути побудована раніше 2015 року", - резюмував міністр.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини