RU

Балога пропонує відстоювати зимовий час в суді

10.10.2011, 15:58

Постанова Верховної Ради про відмову від переходу на зимовий і літній час може бути оскаржена в суді, оскільки зачіпає інтереси мільйонів українців. Про це сьогодні у Києві заявив міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі МНС, міністр вважає, що парламент ухвалив явно помилкове рішення.

"Рада пішла не просто проти здорового глузду - парламентарі, по суті, скасували закони природи і знехтували наукою. Це зовсім не той випадок, коли можна голосувати, не приходячи до тями. Легким порухом руки депутати відмовили своїм співгромадянам в праві жити по природному розкладу, а не за штучними правилами", - вважає Балога.

На його думку, парламент має виправити помилку, якої припустився.

"Не варто сподіватися, що скасування зимового часу пройде нишком, адже воно прямо стосується більшої частини країни. Мільйони людей вже обурені, і не варто на рівному місці робити з них противників влади. У випадку якщо Верховна Рада вдаватиме, що проблеми не існує, є законні способи стимулювати активність депутатів", - констатував міністр.

Балога впевнений, що постанова парламенту дає всі юридичні підстави звернутися до суду, оскільки порушує права мільйонів громадян: "Переконаний, що бездіяльність Верховної Ради в цьому важливому питанні загрожує інтересам фактично всієї України".

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України ухвалила рішення відмовитися від практики переходу на зимовий і літній час. За постанову про зміну порядку літочислення на території України проголосували 266 народних депутатів.

Віктор Балога: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини