RU

"Бабуся в армію здала": у Києві шукають 33 тисячі ухильників

12.10.2018, 13:41
Фото: пресс-служба Минобороны

У Києві від призову на строкову військову службу ухиляються майже 34 тисячі осіб. Про це на брифінгу повідомив військовий комісар Київського міського військкомату Сергій Клявін.

"Це ті люди, які систематично не з'являються до військкоматів, ховаються, не стають на облік... Це ті люди, матеріали за якими передано в органи Нацполіції для розшуку та притягнення до відповідальності", - зазначив полковник, додавши, що відповідальність може бути як адміністративна, так і кримінальна.

За його словами, зараз в Києві на обліку перебувають 89 тисяч 420 громадян, з них підлягають призову 57 тисяч 549 осіб. Останні - це кияни 20-27 років, які пройшли медичне обстеження і підлягають призову.

"Але є велика проблема, що навіть з цих 57 тисяч своєчасно в військкомати не являються практично 80%", - підкреслив Клявін.

Військовий зазначив, що на строкову службу в армію під час осіннього призову Київ повинен призвати 744 людини. Але з початком призовної кампанії "весь інтернет був сповнений інформації, як відмазатися, відкосити або сховатися".

"Навесні був випадок. Дзвонить бабуся в військкомат і каже: заберіть онука, він вже в мене два місяці живе, п'є, дівчаток водить. Ну, приїхали, призвали. Від призову у бабусі сховався, але так її дістав, що вона сама його в армію відправила ", - розповідає полковник.

Читайте також: Восени офіцерів запасу закличуть вдвічі більше: наказ Міноборони

1 жовтня в Україні стартував осінній призов в армію, який триватиме до 30 грудня. Призвуть 17960 чоловік.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини