"Бабі - квіти". Депутат Слуги народу оскандалився в соцмережі

05.08.2019, 10:36
Жан Беленюк (фото - EPA)

Новообраний депутат президентської партії  Слуга народу Жан Беленюк в своєму Instagram опублікував фото з Європейських ігор в Мінську підписом: "Бабі - квіти, спортсменам - медалі! Дивись, не перепутай, Кутузов!"

У коментарях під постом користувачі звинуватили Беленюка в сексизмі, причому обурені коментарі залишали не тільки жінки, а й чоловіки.

"Бабі - ??? Може, дівчині або жінці", "Я про те, що у людини на руках мандат депутата, а він сексистський пост кидає. Що він там робити буде? Молодь з совком в душі", "Проблема в тому, що більшість людей не розуміє, в чому проблема цієї посади. Жану Беленюку має бути соромно за такі висловлювання", "Вам здається сексизм це ок для людей в 21 столітті?", "Ну звичайно, "баби" не можуть бути спортсменами. У жодному випадку. Та ще й отримувати медалі", - ось що писали українці.

Фраза Беленюка - парафраз висловлювання одного з героїв радянської кінокомедії "Діамантова рука". В оригіналі вона звучить так: "Дітям морозиво, його бабі - квіти. Дивись не перепутай, Кутузов".

3 серпня голова Офісу президента Володимира Зеленського Андрій Богдан заявив, що команді Зеленського не потрібні журналісти для спілкування з суспільством. При цьому, спілкуючись з журналісткою Радіо Свобода, Богдан дозволив собі її обійняти, після чого жінка змушена була попросити чиновника припинити це.

До цього сам Зеленський назвав українських жінок "туристичним брендом".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина