RU

Біля Банкової з'явилися бійці у спецспорядженні

25.11.2010, 16:00
Біля Банкової з'явилися бійці у спецспорядженні - Фото
77dc7cd430299e82fddfcb9dfb686312.jpg

Біля Банкової з'явилися бійці у спецспорядженні

Військовослужбовці Внутрішніх Військ Міністерства внутрішніх справ України охороняють порядок у рамках акцій протестів, які проходять у Києві. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ розповів глава прес-служби ВВ МВС України Світлана Павловська.

Так, С.Павловська, відповідаючи на питання, де зараз перебувають сили ВВ і чи є вони під Адміністрацією Президента, сказала: "Там, де є міліція, є і ми. Ми діємо як додаткові підрозділи міліції".

Водночас у відомстві зазначили, що ніяких додаткових частин у Київ не перекидали. "Порядок забезпечується силами київського гарнізону", - зазначила С.Павловська.

До того ж у прес-службі зазначили, що ніякого надзвичайного стану у військах не введено. Що "все відбувається у рамках норми. Люди мають право висловлювати свою думку. Якщо все буде відбуватися у рамках закону, то ніхто маніфестантам заважати не буде. У нас все відбувається у звичайному режимі, хіба що тільки дещо збільшилося навантаження, тому що зараз солдати могли б бути на патрулюванні, але змушені стояти", - наголосила С.Павловська.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що під Адміністрацією Президента з'явилися підрозділи міліції в бронежилетах і з палицями.

Вранці 22 листопада на площі Незалежності підприємці почали акцію протесту проти Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою 18 листопада. Активісти акції вимагають, щоб глава української держави ветував документ.

Сьогодні представники малого і середнього бізнесу планували провести масовий мітинг на площі - близько 200 тисяч осіб. Наразі більшість з пікетувальників перебуває під стінами Адміністрації Президента.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини