RU

Більшість українців за Україну та Росію без віз і митниць

29.08.2008, 13:10

Україна і Росія мають бути незалежними, але дружніми державами - із відкритими кордонами, без віз та митниць. Таку думку висловили 58,5% респондентів Київського міжнародного інституту соціології.

Згідно із дослідженням Київського міжнародного інституту соціології, близько 13% опитаних вважають, що взаємини України і Росії мають бути такими ж, як із іншими державами, - із закритими кордонами, візами та митницями. Близько 25% висловили думку, що Україна і Росія мають об'єднатися в одну державу. Вагалися із відповіддю близько 14%.

У західних областях найменше охочих до об'єднання із Росією (82%) і найменше людей, які не мають із цього питання чіткої позиції. Найбільше вагаються у центральних та південних областях. проте центр більше за відкриті кордони, а південний регіон - за об'єднання із Росією. Ідея об'єднання в одну державу найпопулярніша у східних областях.

Дослідження проводив Київський міжнародний інститут соціології 9-21 серпня за допомогою опитування населення методом інтерв'ю у всіх областях України, Криму та Києві серед 2032 респондентів віком від 18 років, репрезентативному для населення України. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,5% для показників, близьких до 50%, 3% - для показників близьких до 25% і 2% - для показників, близьких до 10%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини