RU

Більшість українських компаній збирається економити шляхом скорочення персоналу

11.11.2008, 13:24

60% українських HR-менеджерів зазначають, що в їхніх компаніях немає спеціальної програми щодо роботи з персоналом. Таким чином, якщо HR-фахівцям необхідно вжити якихось заходів щодо оптимізації витрат, то 38% вирішуватиме завдання шляхом скорочення чисельності співробітників. Такі дані дослідження надала ЛІГАБізнесІнформ компанія "Анкор".

За даними опитування, 30% HR-менеджерів скоротять витрати на персонал і адміністративні витрати, 14% - змінять організаційну структуру і розподілять функціональні обов'язки, 9% - готові зменшити заробітну плату. До того ж 6% - віддаватимуть перевагу вкладати в розвиток ключових співробітників і тільки 3% займуться перепрофілюванням і ротацією персоналу.

Потрібно зазначити, що лише 19% респондентів озвучили потребу в підтримці з боку консалтингових компаній/незалежних експертів у вирішенні питань із вивільненням персоналу.

Холдинг "Анкор" - найбільша рекрутингова компанія в Україні і СНД. З 1990 "Анкор" спеціалізується в підборі персоналу і кадрового консалтинга і надає широкий спектр кадрових послуг.

Про ситуації на ринку праці>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини