RU

Азаров вимагає підвищити вимоги до автошкіл

06.08.2012, 14:48
Азаров вимагає підвищити вимоги до автошкіл - Фото
43a09c0c6a0fbc9ca1ca231cb851ae2b.jpg
Уряд підвищить вимоги до автошкіл, які займаються підготовкою водіїв. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час відвідування автошколи з підготовки водіїв транспортних засобів.

"Не можна порушувати правила дорожнього руху - вони написані кров'ю. Тому необхідно підвищувати відповідальність за дотримання правил дорожнього руху, необхідно підвищувати вимоги до підготовки водіїв", - сказав Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

Прем'єр додав, що під час сьогоднішнього спілкування з викладачами йому повідомили про те, що в Україні є багато шкіл з підготовки водіїв, які мають відповідні ліцензії, однак вони підходять до навчання швидше формально, готують водіїв за прискореними програмами і випускають на дорогу водіїв, які не знають правил дорожнього руху. Саме тут, на думку Азарова, вимоги до підготовки потрібно посилити.

Також прем'єр-міністр оглянув сучасний автотренажер, який дає можливість віртуально готувати водіїв перед тим, як випускати їх на дорогу.

На прохання інспекторів глава уряду сів за кермо навчального автомобіля і здійснив маневр - заїзд в гараж за допомогою дзеркал.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини