RU

Азаров просить волонтерів допомогти у боротьбі з паводками

01.04.2013, 13:48
Азаров просить волонтерів допомогти у боротьбі з паводками - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр Микола Азаров попросив громадянських активістів та волонтерів допомогти оперативному штабу з ліквідації наслідків негоди заспокоїти людей перед паводками. Про це він сказав під час зустрічі з громадськими активістами, які брали участь у ліквідації наслідків від снігопадів у Києві.

"Я прийняв рішення, що в ДНС в період паводків працюватиме цілодобово інформаційна служба. Вона буде інформувати, отримувати інформацію від людей, в тому числі і ваших (активістів та волонтерів - ред.), і приймати оперативно заходи", - сказав Азаров, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр звернувся до волонтерів та громадянським активістам з проханням "заспокоїти людей". "Нам доведеться пережити зараз досить складну ситуацію з паводками. Може ми про це з вами переговоримо, якщо у вас є бажання допомогти нашому оперативному штабу. Може навіть не стільки допомогти в технічному плані, а в плані заспокоїти людей, допомогти за місцем проживання", - сказав голова уряду.

Він також зазначив, що погодні умови не дадуть розтанути снігу моментально. "Погода намічається не така вже тепла, а вночі буде спостерігатися температура нижче нуля. Це буде сприяти тому, що не буде такого різкого потепління, яке призведе до великих потоків води. У нас за часом на 10-15 днів буде розтягнуто", - підкреслив Азаров.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини