RU

Азаров порадив водіям не платити паркувальникам

06.04.2012, 11:11
Азаров порадив водіям не платити паркувальникам - Фото
Фото: kmu.gov.ua
На своїй сторінці в Facebook прем'єр-міністр України Микола Азаров написав сьогодні, що в останні дні він отримав дуже багато звернень користувачів з проханням не скасовувати вимоги з оплати парковки виключно через паркомат.

"Я дуже радий, що українці активно висловлюють свою позицію й підтримують справедливість і прозорість оплати за будь-які послуги: будь то паркування, або тарифи за комуналку. Це дійсно важливо й правильно. Хочу всіх запевнити, що постанова ПКМУ N1342 не буде скасовано. Ми твердо стоїмо на позиції, що паркомати мають бути встановлені у всіх містах України", - підкреслив він.

Також Азаров звернув увагу, що водії можуть не платити паркувальникам, оскільки ці дії розглядаються як незаконні. "Місцеву владу потрібно мотивувати встановлювати паркомати. Все не робиться відразу. Щоб остаточно навести порядок у цій сфері, потрібно якийсь час. Але те, що відмовлятися від цивілізованого вирішення проблеми ми не збираємося - це точно", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше комунальні підприємства міст, що обслуговуються муніципальними парковками, попросили прем'єра ініціювати розробку штрафів для водіїв, які відмовляються платити за стоянку автомобілів. "Пропозиція виглядає приблизно так - якщо відмовляєтеся платити, ми викликаємо ДАІ і вони виписують вам штраф десь близько 300 гривень", - сказав один зі столичних паркувальників на Контрактовій площі.

На сьогодні чинним законодавством не передбачена відповідальність для водіїв, які відмовляються оплачувати послугу парковки. Паркувальники Харкова, Львова, Луцька, Херсона, Одеси, Києва та Сум, також просять виключити з п. 14 "Правил паркування транспортних засобів" слова: "Обов'язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами". Паркувальники переконані, що після того, як в Україні водіям дозволили не платити готівкою за стоянку авто, значно збільшиться кількість випадків несплати.

З 1 квітня поточного року ті паркувальні майданчики, які на сьогодні не встановили паркомати, не мають права збирати з водіїв гроші навіть при наявності касового апарата.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини