RU

Азаров обіцяє покарання "відморозку" з "Каравану"

08.10.2012, 14:50
Азаров обіцяє покарання
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що злочинець із Каравану буде затриманий. Про це він сказав сьогодні під час телефонної лінії в "Комсомольській правді в Україні".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що зараз не потрібно забігати вперед з якимись оцінками розшукових дій правоохоронних органів. "Органи працюють дуже напружено зараз. Рано ще давати оцінки. Ясно одне, що він буде знайдений. Це 100%, де б він зараз не сховався і де б не переховувався, він буде знайдений. Ті, хто йому допомагає, будуть покарані і залучені до відповідальності, оскільки є відповідні статті КК, адже скоєно тяжкий злочин. І ті, хто йому зараз допомагають ставлять себе в дуже незавидну ситуацію ", - сказав він.

Разом з тим, Азаров додав, що кожному, хто може зараз надати достовірну інформацію про підозрюваного, буде вдячна вся країна.

"Те, що ми маємо справу з колишнім боксером-відморозком, це абсолютно очевидно. Тому завдання його локалізації та ізоляції - це те завдання, яке президент і уряд поставили перед МВС і всіма правоохоронними органами. Так що рано чи пізно, я думаю, що рано він буде знайдений і понесе заслужене покарання", - сказав Азаров.

Нагадаємо, вбивство в ТРЦ "Караван" відбулося 26 вересня. Запідозрений у крадіжці зловмисник убив трьох охоронців, четвертого важко поранив, після чого втік. 5 жовтня міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко заявив, що вбивцею є уродженець Львівської області 1974 року народження на ім'я Ярослав Мазурок, який раніше працював у приватних охоронних структурах. Стрілок досі не знайдений.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини