RU

Азаров назвав регіони, які не готові до повеней

27.03.2013, 11:54
Азаров назвав регіони, які не готові до повеней - Фото
Микола Азаров
Житомирська, Закарпатська, Одеська, Тернопільська та Хмельницька області не готові до повеней. Про це повідомив сьогодні, відкриваючи засідання уряду, прем'єр-міністр України Микола Азаров, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Я вимагаю сьогодні ж підготувати кадрові рішення щодо відповідальних керівників названих регіонів і забезпечити, щоб зараз питаннями підготовки до повеней відповідали люди відповідальні та здатні енергійно виправити стан справ", - зазначив Азаров.

Крім того, він зазначив, що в межах Києва, Полтави та Черкас через замулювання дна і засміченість місцевих річок створена штучна перешкода, яка не дозволяє забезпечити в повному обсязі відведення поверхневих вод з вулиць і шляхів міста.

Також прем'єр зазначив, що загрозлива ситуація склалася у Вижницькому, Кіцманському, Новоселецькому районах Чернівецької області. "Власники водойм не стежать за рівнем води і не проводять плавне скидання води, що може призвести до переливів або руйнувань захисних дамб. А влада в цих районах тільки спостерігає і чекає, коли кликати рятувальників", - обурився Азаров.

Нагадаємо, напередодні керівник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських заявив, що підстав для паніки через можливу повінь у столиці немає. "По-перше, температура до 30 березня буде зі знаком мінус вночі і плюсова днем. Тобто сніг, від якого залежить масштаб паводку, тане поступово. По-друге, в київських водоймах досить вільного місця, щоб прийняти талу воду", - розповів він.

"Танення снігу - явище сезонне, і не треба спекулювати на цьому питанні. Згідно з попереднім аналізом і сьогоднішніми даними Гідрометцентру, критичного паводку в Києві не очікується. Можна сказати, що виходячи з аналізів попередніх років, нинішній паводок буде середньостатистичним", - підкреслив Болотських.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини