Азаров хоче порахувати безпритульних

Азаров хоче порахувати безпритульних - Фото
У пунктах обігріву МНС громадяни, в тому числі бездомні, могли сховатися від морозів і перекусити
21.02.2012, 14:27

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що в Україні необхідно перерахувати всіх безпритульних на випадок аномальних погодних ситуацій

Про це він заявив в своєму виступі на засіданні Ради регіонів. "Ми повинні створити систему обліку соціально незахищених громадян, провести аналіз. Тут велике завдання і Міністерства соціальної політики, і Міністерства внутрішніх справ, і глав адміністрацій всіх абсолютно рівнів", - сказав прем'єр, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Ми повинні знати, де у нас знаходяться ці безпритульні люди, вести їх облік, і в разі виникнення аномальних ситуацій вони повинні розміщуватися в захищених місцях. Ми не повинні допустити того явища, яке, на превеликий жаль, не тільки у нас було, але і в Європі. І досить благополучні країни постраждали. Проте, таку роботу треба провести ", - сказав Азаров.

Нагадаємо, цієї зими в період критичних морозів на вулицях України загинули від переохолодження десятки безпритульних. Щоб врятувати людей від морозів МНС України організувало сотні пунктів обігріву по всій країні.