RU

Азаров доручив Клюєву перепис населення

29.11.2011, 12:09
Азаров доручив Клюєву перепис населення - Фото
Фото: kmu.gov.ua
Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку та торгівлі України Андрій Клюєв очолив Міжвідомчу комісію з питань сприяння проведення перепису населення. Відповідне рішення затверджено постановою уряду №1205 від 28 листопада 2011 року "Про заходи щодо підготовки та проведення Всеукраїнського перепису населення".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі першого віце-прем'єра, основними завданнями комісії, згідно з її положеннями, є сприяння забезпеченню координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, пов'язаних з підготовкою і проведенням перепису населення, підготовка пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів і способів вирішення питань матеріально-технічного, фінансового та організаційного забезпечення підготовки та проведення перепису.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним, районним у містах Києві та Севастополі державним адміністраціям доручено створити до 15 грудня 2011 територіальні комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення та затвердити положення про них. Сільським, селищним та міським радам рекомендовано утворити відповідні територіальні комісії до 31 грудня 2011 року.

Програма перепису повинна бути затверджена Державною службою статистики за участю зацікавлених міністерств і відомств до 1 березня 2012.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини