RU

Азаров обіцяє реконструкцію "Охматдета"

15.10.2010, 16:30

Протягом двох років уряд збирається повністю реконструювати Українську дитячу спеціалізовану лікарню "Охматдет". Про це журналістам повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров після церемонії офіційного відкриття Центру ядерної медицини при Київській міській онкологічній лікарні.

"Уряд вже розглядає проект реконструкції нашої основної дитячої лікарні. Вже проводяться проектні роботи і визначені майданчики. І я думаю, що через 2 роки ви "Охматдет" не взнаєте", - заявив Прем'єр-міністр і додав, що цей проект передбачає виділення фінансування на будівництво нових лікарень у складі "Охматдет", а також придбання новітнього медичного обладнання. "Це буде нова лікарня, гідна нашої столиці", - запевнив М.Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

У свою чергу перший заступник голови КМДА Олександр Попов зазначив, що доручення Прем'єр-міністра побудувати центр пересадки кісткового мозку для дітей виконується. "Ми визначилися, що саме на базі "Охматдет", на цьому об'єкті, доцільно будувати таку клініку. У них є зарезервовані території під будівництво", - наголосив О.Попов.

Медицина: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини