RU

Азаров назвав закриття шкіл неминучим процесом

25.08.2011, 16:30

Укрупнення шкіл - об'єктивний і неминучий процес. Про це сьогодні на брифінгу заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Як повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну, Азаров наголосив: "Укрупнення шкіл там, де це необхідно, - процес неминучий. Але він має бути підготовлений і повинен проводитися з мінімальними незручностями для людей. Це - найголовніша умова".

З його слів, зараз в Україні значно скоротилася кількість учнів, і в деяких школах навчаються 6-10 осіб.

"Чи може така школа повноцінно давати знання? Чи можна в цю школу, наприклад, вкладати кошти на створення комп'ютерних класів і забезпечувати сучасним учбовим обладнанням? Процес укрупнення шкіл - об'єктивний і неминучий. Але тут є дві надзвичайно важливих обставини: перше - щоб батьки погоджувалися з цим процесом, друге - щоб адміністрації на місцях створила умови для переведення школярів у нові школи ", - сказав глава уряду.

Азаров уточнив, що влада повинна вирішити питання забезпечення учнів шкільними автобусами. При переведенні школярів, зі слів прем'єр-міністра, має бути витриманий норматив про навчання в одному класі не більше 25 осіб.

Не менш важливим, вважає Азаров, є працевлаштування вчителів.

Нагадаємо, в цьому році в Луганській області закриття шкіл примусило батьків школярів оголосити голодування, а в Донецькій області звучали загрози про самоспалення. Президент Віктор Янукович в травні підрахував, що закриття шкіл зачепило більше 4 тисяч учнів.

Микола Азаров: біографія, новини>>>
Освіта: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини