RU

Авіакомпанії можуть змінити графік вильотів з Києва

21.09.2011, 11:55
Авіакомпанії можуть змінити графік вильотів з Києва - Фото
e838f7b5162ee31e695c844bea92df37.jpg

Авіакомпанії можуть змінити графік вильотів з Києва
Авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ) і АероСвіт можуть змінити розклад більшості міжнародних рейсів з Києва та інших міст України у зв'язку з рішенням про скасування переходу на зимовий час. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Європейські слоти перезапитуватися не будуть, вони збережуться. Можливо, нам доведеться змінити час вильоту рейсів із деяких пунктів, розташованих у східному напрямі. Також ми змушені будемо змінити місцевий час вильоту рейсів з аеропорту Бориспіль", - заявила прес-секретар МАУ Євгенія Сацкая.

За її словами, прийняття рішення Верховною Радою за півтора місяці до початку періоду зимової навігації створить додаткові складності для компанії. "На відміну від Росії, яка ухвалила рішення ще зимою, у нас залишається дуже мало часу. Але ми докладемо усіх зусиль, щоб це не відбилося негативно на наших пасажирах", - сказала прес-секретар МАУ.

Водночас в авіакомпанії АероСвіт поки не визначилися з подальшим планом дій. "Компанія обирає шлях, яким піти, виходячи з трудомісткості, зручності для пасажирів і можливих комерційних втрат", - сказав помічник генерального директора "АероСвіту" зі зв'язків з громадськістю Сергій Куций.

За його словами, зараз перевізник розглядає два варіанти реагування на рішення парламенту.

"Перший шлях - це зберегти розклад в UTC (час за Грінвичем, - ред.) і відповідно до нього скорегувати прибуття/відправку рейсів в аеропортах України. Це менш трудомісткий шлях. Однак такий розклад буде менш зручним для українських пасажирів, отже, для компанії існує ризик комерційних втрат. Другий варіант - це прив'язатися до зміни часу в Україні і переглянути весь розклад. Для цього нам треба буде звернутися в 50 аеропортів світу із запитами на зміну тисяч слотів. І не факт, що ми отримаємо позитивні відповіді до введення зимового розкладу, оскільки дуже складне і ризиковане для багатьох галузей економіки рішення було з легкістю прийнято лише за сорок днів до переходу на новий час", - сказав Куций.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада ухвалила рішення відмовитися від практики переходу на зимовий і літній час.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини