RU

Астрологи стверджують: криза триватиме ще 5 років

10.02.2009, 10:30

Цього року за прогнозами астрологів, на Україну чекають постійні стрибки валюти і мітинги на вулицях, а криза триватиме ще не один рік.

"Не варто чекати реального покращення ситуації у 2009 році. Економіку країни буде постійно штормити", - каже фахівець Ігор Сивак, на якого покликається у вівторок газета "Сегодня".

За словами астролога Олени Калантарвої, на Україну чекає рік випробувань, а криза в країні триватиме ще близько п'яти років. "Ситуація трохи стабілізується наприкінці березня і у квітні. А ось травень принесе новий фінансовий вихор, - стверджує вона. - Найкритичніша ситуація буде у жовтні, коли нас можуть втягнути у міжнародний конфлікт. У цей період буде сильний скандал, пов'язаний із Президентом України. А ще в 2009 році буде дуже багато мітингів і страйків". Про народні заворушення, пік яких буде у вересні і жовтні, попереджає і І.Сивак.

За словами директора Українського астрологічного інституту Павла Глоби Ігоря Нікішина, для української національної валюти найбільш критичним часом стане лютий-березень. Стабілізуватися гривня почне у квітні, але в серпні і першій половині жовтня курс знову почне скакати, стабілізуватися він може до кінця року, але рівень І.Нікішин повідомити не може.

Сам Павло Глоба каже, що зберігати гроші варто у дорогоцінних металах: "Значне фінансово-економічне потрясіння закінчиться в 2020 році. Золото буде завжди цінуватися, ось в цьому зберігайте гроші, якщо можете".

"З кінця березня можна чекати, що ціна на метал почне зростати, - каже І.Нікішин. - Але зростання буде дуже повільним". А ось ціна на нафту буде постійно "стрибати". За прогнозами І.Нікішина, ринок нерухомості з квітня трохи стане оживати - за персидським календарем прийде рік бобра-будівельника.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини