RU

"Асканія-Нова" вийшла у другий тур Всесвітнього конкурсу "7 нових чудес природи"

19.01.2009, 09:49

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" представлятиме Україну у другому турі Всесвітнього конкурсу "7 нових чудес природи". Такі результати підрахунку голосів першого етапу конкурсу, що тривав до 31 грудня 2008 року.

Всього у другий тур вийшло 260 учасників з усіх континентів (національні номінанти і об'єкти, які представляють 2 і більше країн).

Голова Оргкомітету Всеукраїнської акції "7 природних чудес України" Микола Томенко позитивно оцінив результати голосування. "Багато наших співвітчизників взяли участь у голосуванні, що є позитивним. Але найбільшу підтримку вдалося мобілізувати прихильникам "Асканія-Нова", яка і вийшла до другого туру. Переконаний, що і ця перемога, і подальша участь у конкурсі сприятиме популяризації цього унікального куточка природи не лише в Україні, а й у Європі і світі", - сказав він.

М.Томенко також закликав українців і на цьому етапі виявити активність і підтримати "Асканію-Нову", котра стала єдиним представником України у популярному всесвітньому конкурсі.

Голосування триватиме до 7 липня 2009 року. З 77 учасників, які наберуть найбільше голосів в Інтернеті, експертне журі обере 21 фіналіста конкурсу. Сім нових природних чудес світу планується назвати у 2011 році. За оцінками Оргкомітету, у голосуванні можуть взяти участь до 100 млн. людей.

Як можна підтримати українського номінанта, можна знайти на сайті акції "7 чудес України" www.7chudes.in.ua

Екологія: добірка новин>>>

Нагороди, премії, конкурси, рейтинги, рекорди: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини