RU

"Артек" отримав перші гроші. І вже готовий приймати дітей

20.02.2009, 16:36

На рахунок Міжнародного дитячого центру "Артек" надійшов перший транш від Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту. Ця сума дозволила частково погасити заборгованість із заробітної плати. Працівників МДЦ "Артек" перевели на повний робочий день. Інфраструктура таборів повністю підготовлена до прийому дітей.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Артека", заїзд на першу тематичну зміну "Моя країна - Україна" буде проходити з 23 по 24 лютого. 1550 дітей з всіх регіонів України чекають табори "Морський", "Янтарний", "Кришталевий" і "Блакитний".

Учасниками зміни стануть діти з неповних, багатодітних і малозабезпечених сімей, а також діти-сироти.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України затвердив порядок використання коштів на відпочинок дітей у дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія". У 2009 році в цих таборах оздоровляться 28 тис. дітей, з них 20 тис. - в "Артеку", 8 тис. - у "Молодій гвардії". Путівки в ці табори, як і планувалося, будуть розповсюджуватися безкоштовно серед обдарованих дітей і дітей-сиріт. При цьому 5 тис. путівок надійдуть у вільний продаж, і придбати їх зможуть як українські, так і іноземні громадяни.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини