Армію США в 2019 переведуть з кевларового захисту на пластиковий

07.04.2016, 12:58
Армію США в 2019 переведуть з кевларового захисту на пластиковий - Фото
Фото: PEO Soldier
У 2019 року в армію США почнуть надходити нові системи індивідуального бронезахисту, які замінять екіпіровку на основі кевлара. Про це з посиланням на військові джерела пише сайт Military.com.

Від нинішніх систем нові будуть відрізнятися тим, що в бронежилетах використовуватимуть пластини з поліетилену. За попередніми розрахунками, новий варіант захисту, що прикриває торс і частково кінцівки, важить на чверть менше, ніж сучасний стандарт. Орієнтовна маса базового комплекту складе близько 10,4 кг.

Яку саме ступінь захисту забезпечить бронепластик, і якою буде вартість комплекту, Пентагон не уточнює.

За словами лейтенанта Кеті Браун, проджект-менеджера PEO Soldier (департамент ВС США з розробки, тестування та імплементації нових розробок військового екіпірування), польові випробування нових систем індивідуального захисту ведуться вже два роки. Відгуки солдатів в "переважній своїй більшості" позитивні.

Зараз в американських військових лабораторіях ведеться розробка поліетиленових шоломів, які будуть здатні витримати таке попадання кулі калібру 7,62 мм, при якому нинішні каски пробиваються. Від фатальної заброневої травми це носія каски не врятує, але підвищить його шанси на виживання при попаданні кулі або осколка по дотичній, вважають розробники.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского