Apple заборонила ігри і розважальні додатки про коронавірус в App Store

16.03.2020, 13:30
Apple заборонила ігри і розважальні додатки про коронавірус в App Store - Фото
Фото: unsplash.com

Apple змінила правила публікації додатків та ігор з тематикою коронавірусу. Дозволені лише інформаційні програми від довірених джерел

Apple посилила правила публікації в магазині App Store ігор і розважальних додатків з тематикою коронавірусу. Компанія дозволить появу в маркеті тільки офіційним додаткам від довірених організацій і агентств, повідомляє USA Today.

Розробники офіційних інформаційних програм про COVID-19 отримали також можливість прискорити процес перевірки їхніх додатків. Для цього Apple рекомендує їм використовувати мітку Time-Sensitive Event.

Apple також повідомила про обнулення щорічної плати за акаунт розробника, якщо передбачається публікувати тільки безкоштовні програми в App Store. Така можливість доступна для некомерційних організацій, акредитованих освітніх установ і державних агентств. Для цього їм необхідно подати відповідну заяву.

Через коронавірус Apple також змінила дозволені правила очищення своїх гаджетів. Користувачі можуть використовувати дезінфікуючі серветки. Можна застосовувати серветки з 70% ізопропіловим спиртом.

  • Раніше користувачі гаджетів Android зіткнулися з тим, що при пошуку Covid-19 в магазині Play Store і на сайті play.google.com не отримують результатів. Так Google стримує поширення дезінформації про цей вірус.

Читайте російською: Apple запретила игры и развлекательные приложения о коронавирусе в App Store

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования